Ansatte

Dypeskogen

Gunn Mikkelsen Saad

Stilling: Assistent

Kristina Mossefinn Vik

Stilling: Pedagogisk leder

Irmelin Blindheim Olsen

Stilling: Pedagogisk leder
55 16 90 92
irmelin_olsen@hotmail.com

Kjempesoppen

Costina Nita

Stilling: Assistent

Caroline Fjell

Stilling: Pedagogisk leder
55 16 90 10
kjempesoppen@lekeklossen.no

Marie Vikne

Stilling: Barnehagelærer
55 16 90 10
marie_vikne@hotmail.com

Tone Helen Marthinussen

Stilling: Assisterende styrer
55 16 90 10
tonehelen@lekeklossen.no

Lille Gram

Andreas Thuve Larsen

Stilling: Assistent

Linda Loen

Stilling: Assistent

Catheleen Andreasson

Stilling: Pedagogisk leder
55 16 90 92
lillegram@lekeklossen.no

Lurven

Anita Træen

Stilling: Assistent

Laura Tibu

Stilling: Assistent

Mari Tanke Andersen

Stilling: Pedagogisk leder
55 16 90 10
lurven@lekeklossen.no

Vikariat på Lurven juni-19 til juli-20.

Morgentåkedalen

Isabel Johansen Dale

Stilling: Assistent

Stine Røssland

Stilling: Pedagogisk leder
55 16 49 10
morgentakedalen@lekeklossen.no

Marte Hjelmeland Ørnehaug

Stilling: Pedagogisk leder
55 16 49 10
marteornehaug@hotmail.com

Årsvikariat sept-19 til juli-20 for Janne Christine Kårdal Pedersen.

Mosetussene

Susana Silva

Stilling: Assistent
55 16 49 10
slusilva2008@gmail.com

Ingrid Elisabeth Helgesen

Stilling: Pedagogisk leder
55 16 49 10
mosetussene@lekeklossen.no

Tove Helen Bruvik

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Andre ansatte

Janne Christine Kårdal Pedersen

Stilling: Annet

Studiepermisjon høst-19 og vår-20.

Joanna Szajner

Stilling: Assistent

Linda Herdlevær

Stilling: Styrer
902 78 722
styrer@lekeklossen.no

Styrer i Lekeklossen Barnehage siden 2002.

Anne Lillemork

Stilling: Pedagogisk leder

Mona Hamre Wærsland

Stilling: Pedagogisk leder
55 16 90 10

Kristine Berntsen

Stilling: Vikar

Merete Reigstad

Stilling: Vikar

Linn Therese Kårdal

Stilling: Assisterende styrer